Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

 

Transparentní účet

  

 22277705/5500


                                          VSTUPTE

LJ_Rodičovská poradna_banner_240x80

Motor Open Plzeň Plaza 2016

Motor Open Plzeň Plaza 2016
25. 6. 10:00 — 26. 6. 17:00

A je to tady! 25. - 26. června roku 2016 proběhne třetí ročník Motor Open Plzeň Plaza! Jedná se o jediný NEKOMERČNÍ open air autosalon v ČR, jehož veškerý výtěžek je určený na obnovu vozového parku neziskové organizace a podporu svozu mentálně postižených klientů Diakonie Západ z jejich domovů do specializovaných zařízení! Co letos nabídne? Čtěte dál...

LJ_MOPP 2016_Plakát A3Třetí ročník bude ve znamení auto a moto shows!

Potvrdit můžeme kaskadérskou show na čtyřkolce v podání Richarda Mošny, gumy bude v neděli pálit David Cibulka ze Slidecars drift team, v sobotu budete moci obdivovat závodní speciály Škoda Felicia Patrika Hyšky a jeho rallycross teamu nebo nádherný vůz Subaru Impreza WRX STi týmu Duck Racing Subaru ČR (oba dny), nadchne vás bike i moto trial show Josefa Bigi Bigase a B flies ho doplní excelentním parkurovým vystoupením.

Třešničkou na dortu bude 7 metrů vysoký globus smrti, ve kterém vás bude na historických motocyklech bavit svou dechberoucí show Lukáš Hromádka!

Chybět nebudou ani upravené speciály, veteráni, představí se i několik klubů vybraných značek jako Jaguar Club Czech Republic, Watrburg Club, Alfa Romeo klub i fandové MX-5 a další. Poprvé bude vystavena i loď!

Tradičně se můžete těšit na atraktivní expozice regionálních prodejců nových vozů, motocyklů, čtyřkolek i motokár známých světových značek vhodně doplněné prezentacemi firem, organizací a lidí, kteří se kolem světa motorů "točí", ale i řady dalších.

Návštěvníky bude bavit bohatý doprovodný program zaměřený na představení novinek ve světě motorů včetně ukázek nejmodernějších technologií, speciální trenažery, ukázky záchranářů i hasičů, nebude chybět ani oblíbené stanoviště BESIP.

Děti se tentokrát mohou těšit na obří nafukovací atrakci, aktivní zónu se soutěží o sladké odměny připravenou pracovníky Diakonie Západ a dětskou zónu s rádiem Kiss Proton, které budou pro děti zdarma.

Dospělí se mohou tradičně těšit na soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny jako poukaz na plnou nádrž či zapůjčení vozu na víkend!

Chybět nebudou stanoviště služeb Diakonie Západ s prezentací poslání a činnosti pořádající organizace, prodejní stánek s výrobky klientů z našich Stacionářů a v rámci Motor Open Plzeň Plaza proběhne i tradiční sbírková akce s názvem Akce cihla..

 

Více o akci naleznete zde.

LJ_Banner na HP Terén_bb_675x115

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha