Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

 

Transparentní účet

  

 22277705/5500


                                          VSTUPTE

LJ_Rodičovská poradna_banner_240x80

Jaro ve Stacionáři Človíček

Jaro ve Stacionáři Človíček
25. 6. 2012

Když se nás někdo v létě ve Človíčku zeptá  co jsme dělali na jaře, tak jsme, myslím, připraveni a odpovíme mu.....

 

V průběhu března jsme jedenkrát týdně navštěvovali solnou jeskyni. Při tlumeném osvětlení, klidné hudbě a šplouchání vody jsme relaxovali v polohovacích pytlích. V příjemném a klidném prostředí se nám velice líbilo.

Při pracovních a výtvarných činnostech jsme se začali připravovat na Velikonoce. Vyráběli jsme různé velikonoční dekorace, aby bylo poznat, že jaro je už i u nás.

V rámci rehabilitace jsme začali využívat horkou novinku a to horkou doslova - lávové kameny. Jejich teplo při přikládání a masírování nám dělá moc dobře.

V sobotu 21.4. proběhla na vodním hradě Švihov módní přehlídka spojená s charitativní akcí. Vyráběli jsme na ni různé drobné dárkové předměty, hlavně sluníčka se nám mimořádně povedla.

V pátek 27. 4. jsme se začali připravovat na oslavu jara a pálení čarodějnic. Ve škole jsme s paní učitelkou vyráběli papírové čarodějnice – barvili jsme, stříhali, lepili, až byly čarodějnice hotové. V pondělí jsem pak namísto májky „ofáborkovali“ březovou větev a s čarodějnicemi se s radostí rozloučili.

LJ_Banner na HP Terén_bb_675x115

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha