Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

Transparentní účet

VSTUPTE

LJ_Rodičovská poradna_banner_240x80

Nejlepší jezdci na ještěrkách předají šek

10. 5. 2012

Netradiční akce s názvem PPL SPRINT CUP proběhne již tuto sobotu 12. května 2012 od 10:00 v depu PPL CZ v Plzni. Utkají se zde společnosti z Plzeňského a Karlovarského kraje při netradiční soutěži v dovednostních disciplínách v manipulaci s vysokozdvižným vozíkem.

Vítězný tým předá šek, jehož částka se bude skládat ze startovného, které společnosti za účast v soutěži zaplatí, zástupci Diakonie Západ. Vítěz také vybere jeden konkrétní projekt naší organizace, který získaná částka podpoří.

Pro návštěvníky bude připraven, kromě napínavého závodu, bohatý doprovodný program a možnost prohlédnout si celé depo PPL CZ. Rovněž si budou moci zakoupit některý z výrobků uživatelů služby Stacionáře Človíček pro osoby s postižením v Plzni.

PPL depo

Podnikatelská 1191/32