Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

 

Transparentní účet

  

 22277705/5500


                                          VSTUPTE

LJ_Rodičovská poradna_banner_240x80

PPL Sprint cup pomůže postavit keramickou pec

PPL Sprint cup pomůže postavit keramickou pec
22. 5. 2012

V sobotu 12. května proběhla přímo v depu společnosti PPL CZ v Plzni unikátní akce PPL Sprint Cup, při které hrály hlavní roli elektrické vysokozdvižné vozíky Toyota Traigo 48 a jejich firemní posádky. Ty poměřily své dovednosti ve třech nelehkých disciplínách pod dohledem nekompromisních rozhodčích a za podpory fanoušků z řad zúčastněných firem i veřejnosti.

Celkem se v přátelském duchu utkalo 10 firemních posádek, které svým zápisným v minimální výši 1.000 Kč vygenerovaly konečnou finanční podporu 21.400 Kč pro jeden z osmi na akci prezentovaných charitativních projektů Diakonie ČCE. V prvním ročníku soutěže PPL Sprint Cup získal pomyslné 1. místo projekt „Keramická pec (Merklín)“, který si klade za cíl pořídit keramickou pec do chráněné díly v Merklíně.

Při závěrečném ceremoniálu převzal darovací šek s výše uvedenou částkou ředitel Diakonie ČCE – středisko Západní Čechy, pan Bc. Petr Neumann, a to z rukou vítězné posádky společnosti Live promo, která projekt „Keramická pec (Merklín)“ vybrala. Nejšikovnějším řidičem VZV na západě Čech se tedy může paradoxně pochlubit společnost Live promo, která akci produkčně zajišťovala a aby mohla podpořit dobrou věc, využila nabízené možnosti „vypůjčit si řidiče“, jelikož při svém podnikání VZV nevyužívá. Firemní posádku vytvořil Libor Janíček (manažer) a skvělý Tomáš Triščík (řidič). Další dvě místa už patřila profesionálům. Na druhém místě se umístila posádka společnosti DHL, za kterou závodila řidička Ivana Valentová (jediná soutěžící žena na pozici řidič VZV) a třetí místo zaslouženě patřilo společnosti Václav Havrda s řidičem Stanislavem Kosem.

 Dále se soutěže zúčastnily i tyto společnosti: PPL CZ, Rauschert, A-Keramika, DHL Freight, Direct courier, Betatech a Pekařství Malinová. Soutěž o sud dobrého piva za vhození vizitky do osudí v podobě balíku vyhrála společnost A-Keramika, jejíž manažerku ing. Kláru Porzerovou vylosoval ředitel PPL CZ s.r.o – Odštěpeného závodu západní Čechy pan Lukáš Šafařík.

Umístění: 1. LIVE PROMO, řidič: Tomáš Triščík, manažer: Libor Janíček 2. DHL, řidič: Ivana Valentová, manažer: Gabriela Malá 3. Václav Havrda, řidič: Stanislav Kos, manažer: Václav Havrda První tři posádky si za své výkony odnesly poháry, diplomy, lahve se sektem, soudky piva a dorty ve tvaru VZV. Tyto ceny předával ředitel PPL CZ s.r.o - Odštěpeného závodu západní Čechy pan Lukáš Šafařík a pan Pavel Pour ze společnosti TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ, která výrazně přispěla finančním darem na podporu charitativního projektu, zajistila dárkové tašky pro všechny soutěžící a mimo jiné poskytla kvalifikované rozhodčí, které zodpovědně vedl pan Miroslav Štolba. Celou akci doplňoval bohatý doprovodný program, který nebyl zaměřen jen na fandy techniky a logistiky, ale také na děti a ženy. Nezaměnitelnou atmosféru dodal akci moderátor Zbyněk Janíček (rádio Kiss Proton, TV Nova).

Děkujeme za podporu naší organizace akci PPL Sprint Cup a těšíme se na setkání příští rok!

  

LJ_Banner na HP Terén_bb_675x115

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha