Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

Transparentní účet

 22277705/5500

                                          VSTUPTE

Dobrovolník – Klub Atom pro děti a mládež

Diakonie Západ hledá dobrovolníky pro Klub Atom pro děti a mládež.

Naši pracovníci doprovází a podporují děti a mládež v dané lokalitě při řešení obtížných i každodenních situací a zvyšují jejich šance uspět v dalším životě. Služby jsou poskytovány anonymně, bezplatně a diskrétně v atraktivním prostředí Klubu.

Náplň práce:

Přímá práce s uživateli služby:

Dobrovolník bude pomáhat s aktivitami pro děti a mládež ve věku 6 - 20let – pohybové činnosti, výtvarné činnosti, hudební činnosti, hraní her a doučování. Aktivita, kterou bude dobrovolník vykonávat, záleží na jeho vlastních zálibách, schopnostech a preferencích.

Časová náročnost: dle možností dobrovolníka, vždy v otevírací době klubu pondělí až čtvrtek, 14:00 - 19:00

Kritéria a požadavky:

  • Ochota pomoci.
  • Zdravotní stav umožňující vykonávat dobrovolnickou službu.
  • Spolehlivost.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Věk nad 17 let.
  • Vítáme zkušenosti s dětmi.

Nabízíme:

  • Praxi v oblasti volnočasových aktivit pro děti.
  • Metodické vedení a podporu sociálního pracovníka ve službách pro děti a mládež.
  • Konzultace pro dobrovolníky.
  • Reference po ukončení činnosti.
  • Kurz – nad 100 hod odpracované dobrovolnické činnosti.
  • Možný termín nástupu: ihned
  • Místo výkonu dobrovolnické činnosti: Plzeň - Lochotín

Zájemci o dobrovolnictví se mohou hlásit elektronicky u Michaely Märzové na michaela.marzova@diakonie.cz

nebo na telefonním čísle 734 687 737.

Osobní pohovory proběhnou se zájemci po telefonické domluvě.

Místo:Klub Atom, Plzeň
Nástup:6. dubna
Výběrové řízení:Ano

PomozteDetem_banner_ na web

NAZEV WEBU