Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

Transparentní účet

 22277705/5500

                                          VSTUPTE

LJ_Rodičovská poradna_banner_240x80

Dobrovolník – Klub Atom pro děti a mládež

Diakonie Západ hledá dobrovolníky pro Klub Atom pro děti a mládež.

Naši pracovníci doprovází a podporují děti a mládež v dané lokalitě při řešení obtížných i každodenních situací a zvyšují jejich šance uspět v dalším životě. Služby jsou poskytovány anonymně, bezplatně a diskrétně v atraktivním prostředí Klubu.

Náplň práce:

Přímá práce s uživateli služby:

Dobrovolník bude pomáhat s aktivitami pro děti a mládež ve věku 6 - 20let – pohybové činnosti, výtvarné činnosti, hudební činnosti, hraní her a doučování. Aktivita, kterou bude dobrovolník vykonávat, záleží na jeho vlastních zálibách, schopnostech a preferencích.

Časová náročnost: dle možností dobrovolníka, vždy v otevírací době klubu pondělí až čtvrtek, 14:00 - 19:00

Kritéria a požadavky:

  • Ochota pomoci.
  • Zdravotní stav umožňující vykonávat dobrovolnickou službu.
  • Spolehlivost.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Věk nad 17 let.
  • Vítáme zkušenosti s dětmi.

Nabízíme:

  • Praxi v oblasti volnočasových aktivit pro děti.
  • Metodické vedení a podporu sociálního pracovníka ve službách pro děti a mládež.
  • Konzultace pro dobrovolníky.
  • Reference po ukončení činnosti.
  • Kurz – nad 100 hod odpracované dobrovolnické činnosti.
  • Možný termín nástupu: ihned
  • Místo výkonu dobrovolnické činnosti: Plzeň - Lochotín

Zájemci o dobrovolnictví se mohou hlásit elektronicky u Veroniky Kapounové na veronika.kapounova@diakonie.cz nebo na telefonním čísle 739 946 604.

Osobní pohovory proběhnou se zájemci po telefonické domluvě.

Místo:Klub Atom, Plzeň
Nástup:2. prosince
Výběrové řízení:Ano
Kontaktní osoba:Bc. Veronika Kapounová

LJ_Banner na HP Terén_bb_675x115

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha