Diakonie Západ - Pomoc má mnoho tváří

Transparentní účet

 22277705/5500

                                          VSTUPTE

Sociální pracovník - Archa pro rodiny s dětmi / Domažlice

Diakonie Západ, Archa pro rodiny s dětmi / Domažlice hledá Sociálního pracovníka (speciálního pedagoga).

Požadujeme:

  • vzdělání splňující odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb.,
  • ochota dál se vzdělávat,
  • praxe výhodou,
  • čistý trestní rejstřík,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • schopnost týmově spolupracovat s kolegy,
  • osobnostní zralost, sebezkušenost,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • osobnostní předpoklady – empatie, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, kreativita, komunikační dovednosti

Detailnější popis pozice:

Spolupráce s dospělými i dětskými klienty, poskytování individuálních i skupinových konzultací, terénní i ambulantní výkon práce v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Pracovník by měl mít základní znalost vývojové psychologie, umět komunikovat s klienty i s kolegy, zprostředkovat kontakt s institucemi a spolupracovat s nimi, poskytnout poradenství, podporu, edukaci, samostatně vést dokumentaci a vypracovávat zprávy.

Nabízíme:

  • Osobnostní růst a rozvoj
  • Práci pod supervizí
  • Zajímavou a smysluplnou práci
  • Možnost dalšího prohlubování vzdělání
  • Plný pracovní úvazek: 40 hod./týdně,
  • Místo výkonu práce: Domažlice
  • Nástup možný:   červenec - září 2016

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:

Přihlášku do výběrového řízení pošlete elektronicky na e-mailovou adresu lenka.houskova@diakonie.cz

Přihláška musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis s aktivním kontaktem (telefon, e-mail),
  • motivační dopis,
  • předmět e-mailu „výběrové řízení – Archa Domažlice“

Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou po předchozí telefonické domluvě. Zájemci budou kontaktováni a zváni na pohovor individuálně.

Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Výběrové řízení bude probíhat průběžně, na osobní pohovory budou vybraní uchazeči pozvaní po telefonické domluvě. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.

Místo:Domažlice
Typ vztahu:Plný úvazek
Nástup:1. července
Výběrové řízení:Ano
Kontaktní osoba:Mgr. Lenka Houšková

PomozteDetem_banner_ na web

NAZEV WEBU