Krabice online pro dětské zážitky

8. června 2022

Diakonie ČCE je známá pro svou každoroční sbírku Krabice od bot, ve které dárci plní krabice výtvarnými potřebami a maličkostmi pro děti různých věkových skupin ze sociálně slabých rodin. 

Krabice online pro dětské zážitky
8. června 2022 - Krabice online pro dětské zážitky

Projekt měl po několika letech takový úspěch, že ho bylo nutné přesunout i do online prostředí a dát tak možnost přispět i lidem, kteří nemají možnost naplnit fyzickou krabici od bot dárky a donést je na sběrné místo. A tak se zrodil projekt Krabice online.

Krabice online letos v létě pomáhá opravdu ve velkém těm rodinám, které nemohou své děti poslat na prázdniny, prostřednictvím sbírky #zalepsiprazdniny. Diakonie ČCE tedy pomůže například:

  • Jendovi, který bydlí s mámou a bráškou na ubytovně a táborák zažil jen jednou na dětském dni ve škole a nevzpomíná si, kdy byl naposledy na výletě,
  • Žanetě, která ještě nikdy nebyla na výletě mimo město a cesta vlakem je pro ní fascinujícím dobrodružstvím nebo
  • Martínkovi, který vyrůstá s babičkou, protože mu zemřela maminka a z finančních důvodů nikdy nebyl na táboře a nezažil tak pravou bojovku.

Chcete pomoci i dalším dětem, aby si užily prázniny naplno? Přispějte ve sbírce www.krabiceonline.cz.Vaše pomoc bude mít velký smysl.