pracovník v Klubech uličník, fontána, echo a magnet

bude:

• pracovat s dětmi a mladými lidmi, připravovat pro ně program, povídat si s nimi o tom, s čím si neví rady, co je tíží, co se jim daří a pomáhat jim připravit se na náročné i běžné životní situace,
  • nabízet v Klubu prostor, kde děti mohou trávit svůj čas a zapojovat se do společných aktivit,
  • pracovat v ambulantních i terénních klubech v Domažlicích a Dobřanech,
  • bezpečně řídit pojízdné klubové auto.
Typ vztahu: plný úvazek Místo: Domažlice, Dobřany
Nástup: únor 2023 nebo dle dohody Výběrové řízení: ano

Co nabízíme?

• Práci v malém, ale akčním týmu kolegů.
  • Pracovní úvazek 1,0.
  • Nástup únor 2023 nebo dle dohody.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Pracoviště Domažlice, Dobřany.
  • Pracovní doba pondělí až čtvrtek do 17.00, pátek pružný.
  • Pravidelné vzdělávání, supervize, zapojení do inovativních projektů a aktivit.
  • Mzda dle vzdělání (zařazení na pozici SP nebo PSS): 30100–33900 Kč

Jaký má být nový kolega?

• Mít vystudován obor sociální práce, sociální pedagogika nebo příbuzné obory dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo být studentem těchto oborů.
  • Být komunikativní a flexibilní.
  • Být aktivní řidič sk. B.
  • Být akční, kreativní a zapálený do práce s dětmi a mládeží nejen v Klubu, ale i na výletech, sportovních akcích a při přípravě a realizaci preventivních i volnočasových programů.
  • Ke klientům Klubu přistupovat s respektem a laskavě, ale zároveň s jasnými hranicemi.

Informace o službě naleznete také na této adrese: Klub pro děti a mládež (diakoniezapad.cz)

Pro bližší informace volejte na: +420 775 720 488 nebo pište na 7.AuRW.gblxy.Z4WH_vk1~da0snzR229g