Pracovník v Klubu fontána
pro děti a mládež

Diakonie Západ hledá pracovníka do nízkoprahového Klubu Fontána pro děti a mládež v Domažlicích

Typ vztahu: 0,75 - 1,0 Místo: Domažlice
Nástup: březen 2019 Výběrové řízení: ano

Co je náplní práce?

• Nízkoprahový klub je sociální služba určená dětem a mládeži, pro které je klub zázemím, místem pro vlastní aktivity a pro setkávání s vrstevníky.
  • Pracovníci nízkoprahových klubů poskytují mladým lidem pomoc a podporu v obtížných i každodenních situacích a zároveň upozorňují na potenciální rizika.

Co byste měli umět a splňovat?

• Ideálně mít vystudovánu minimálně VOŠ, obor sociální práce, sociální pedagogika nebo příbuzné obory dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo
  • Pracovník v sociálních službách (SOU nebo SŠ vzdělání)
  • Být komunikativní a být připraven na otevřenost dospívajících.
  • Ke klientům Klubu přistupovat s respektem a laskavě, ale zároveň s jasnými hranicemi.

Co prací v klubu Uličník získáte?

• Termín možného nástupu: březen 2019
  • Místo výkonu práce: Domažlice
  • Pracovní doba: jednosměnný provoz od pondělí do pátku
  • Dovolenou 5 týdnů

Pošlete svůj životopis e-mailem na: lenka.houskova@diakonie.cz
Pro bližší informace telefonujte na: +420 775 720 488.

Osobní pohovory probíhají s vybranými uchazeči po předchozí telefonické domluvě a o nepřijetí do dalších kol je uchazeč informován e-mailem.