Sociální pracovník v Klubu Akcent v Rokycanech

Hledá se pracovník, který bude připravovat program pro děti v Klubu, povídat si s nimi o tom, s čím si neví rady, co je tíží, co se jim daří a pomáhat jim připravit se na běžné životní situace.

Co nabízíme?

• Práci v malém, ale akčním týmu kolegů.
  • Pracovní úvazek 1,0.
  • Nástup červenec - srpen 2021.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Pracoviště Rokycany.
  • Pracovní doba pondělí a úterý do 18.00 + středa a čtvrtek do 17.00 + pátek do 15 hodin.
  • Pravidelné vzdělávání, supervize, zapojení do inovativních projektů a aktivit.

Jaký má být nový kolega?

• Mít vystudován obor sociální práce, sociální pedagogika nebo příbuzné obory dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo být studentem těchto oborů,
  • Uvítáme ale i zájemce bez této kvalifikace, kteří mají vztah s dětem a mládeži, jsou aktivní a ochotní se učit
  • Být komunikativní a být připraven na otevřenost dospívajících.
  • Ke klientům Klubu přistupovat s respektem a laskavě, ale zároveň s jasnými hranicemi.

Pracovník bude zařazen na pozici:

• sociální pracovník (VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru dle zákona 108/2006 Sb.; mzda od 27 000 Kč) nebo
  • pracovník v sociálních službách (SŠ vzdělání; mzda od 24 900 Kč).

Další informace o naší organizaci najdete zde:

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Lenku Houškovou, vedoucí personálního oddělení, na emailu lenka.houskova@diakoniezapad.cz nebo na tel.: 775 720 488

Další informaci o pozici naleznete také zde: Sociální pracovník v Klubu Akcent pro děti a mládež (lmcg2.com)