Sociální pracovník v arše pro rodiny s dětmi

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří dokáží, s pohledem upřeným na dlouhodobé zájmy dítěte, reagovat na aktuální potíže rodiny – výchovné, vzdělávací, sociální, ekonomické, bytové, zdravotní, vztahové, ….

Typ vztahu: plný úvazek Místo: Plzeň
Nástup: dle domluvy Výběrové řízení: ano

Co děláme?

• Archa poskytuje konzultace dětem i dospělým tak, aby je podpořil nebo vytvořil podmínky ke změně v rodině
  • aktivně se podílí na metodickém i strategickém rozvoji služby a zvyšování kvality
  • spolupracuje s dalšími kolegy v řešení zakázky rodiny (psycholog, speciální pedagog, terapeut, mediátor)
  • podílí se na mimořádných aktivitách (prezentace služeb, akce pro veřejnost, tábory, pobyty rodin, aj.)

Co potřebujete, abyste se k nám mohl přidat?

• mít ukončené vzdělání v oborech sociální práce dle § 110 zák. 108/2006 Sb. nebo zkušenost s prací v sociálních službách (v tomto případě zařazení na pozici PSS pod dohledem sociálního pracovníka)
  • umět posuzovat potřeby rodičů i dětí a reagovat na ně
  • mít respektující přístup k rodinám a všem jejím členům v obtížné situaci
  • být samostatný a efektivní v organizaci práce a plánovaní vlastního rozvrhu
  • zvládnout řídit naše auta při cestách za klienty

Co Vás čeká, co budete u nás dělat:

• vstupovat do rodin a domácností na základě poptávky
  • pracovat s rodinou v ambulancích Archy
  • efektivně podporovat rodinný systém i provázet jednotlivé členy rodiny tak, aby rodina v budoucnu zvládala řešit svoje obtíže maximálně samostatně
  • spolupracovat s orgány sociálně-právní ochrany a opatrovnickými soudy na cílech rodiny
  • podílet na metodickém i strategickém rozvoji služby a zvyšování kvality
  • podílet se na realizaci mimořádných aktivit (prezentace služeb, pobyty pro děti či rodiny)

Co můžete čekat od nás:

• nástup: dle domluvy
  • pracovní týden pondělí–pátek a možnost pružného rozvržení pracovní doby
  • pravidelné vzdělávání a supervize

Pošlete svůj životopis e-mailem na: lenka.houskova@diakoniezapad.cz
Pro bližší informace telefonujte na: +420 775 720 488.

Další informace můžete naleznout také zde: http://www.lmcg2.com/pd/1553738128/?rps=202