Sociální pracovník pro rodiny s dětmi

Typ vztahu: plný úvazek Místo: Rokycany a Plzeň (2 volná místa)
Nástup: dle dohody Výběrové řízení: ano

Archa podporuje rodiny s dětmi v náročné životní situaci (sociální obtíže, ekonomická nestabilita, nevhodné bytové podmínky, náročné vztahy související s rozpadem rodin, výchovné otázky, apod.). Tým tvoří sociální pracovníci, terapeuti, psychologové a mediátoři.

Hledáme sociálního pracovníka pro realizující podporu prioritně v lokalitě Rokycany a Plzeň-sever s možností plného výkonu práce na pobočce Rokycany nebo děleně na pobočkách Plzeň/Rokycany.

Co potřebujete, abyste se k nám mohl přidat

  • mít odpovídající vzdělání – v oborech sociální práce dle § 110 zák. 108/2006 Sb. Alternativně pedagogické, humanitní nebo zkušenost s prací v sociálních službách či s rodinami (v tomto případě zařazení na pozici pracovníka v sociálních službách)
  • být samostatní a efektivní v organizaci práce a plánovaní vlastního rozvrhu
  • respekt v přístupu k rodinám a všem jejím členům v obtížné situaci
  • dobře zvládat práci na PC
  • řidičský průkaz

Co budete dělat:

  • pracovat s rodinou v ambulancích Archy popř. vstupovat do rodin a domácností na základě poptávky
  • efektivně podporovat rodinný systém i provázet jednotlivé členy rodiny tak, aby rodina v budoucnu zvládala řešit svoje obtíže maximálně samostatně
  • spolupracovat s orgány sociálně-právní ochrany a opatrovnickými soudy na cílech rodiny
  • podílet na metodickém i strategickém rozvoji služby a zvyšování kvality
  • podílet se na realizaci mimořádných aktivit (prezentace služeb, pobyty pro děti či rodiny)

Co můžete čekat od nás:

  • zázemí velké stabilní organizace s firemní kulturou
  • možnost celého i zkráceného pracovního úvazku
  • pracovní týden pondělí-pátek a možnost pružného rozvržení pracovní doby
  • metodické vedení, cílené vzdělávání, intervize a supervize
  • dovolená 5 týdnů, sick days
  • mzda od 29 000 Kč

Další informace o Arše pro rodiny s dětmi najdete zde:

Pošlete svůj životopis e-mailem na: lenka.houskova@diakoniezapad.cz
Pro bližší informace telefonujte na: +420 775 720 488.