ARCHA PRO RODINY S DĚTMI PŘIJME TERAPEUTA, PSYCHOLOGA, MEDIÁTORA

Typ vztahu: plný úvazek  Místo: Plzeň
Nástup: dle domluvy Výběrové řízení: ano

Koho hledáme

Kolegu, který dokáže s pohledem upřeným na dlouhodobé zájmy dítěte reagovat na aktuální potíže rodiny - náročné období rozvodu/rozpadu (nastavení komunikace, úprava péče o děti v rámci zapojení do systému podpory Cochemské praxe), výchovné, vztahové, vzdělávací, sociální, ekonomické, zdravotní,  aj. Zvláště vítáme dovednost provést rodinu tedy terapeuta, mediátora, psychologa, apod.

Co potřebujete, abyste se k nám mohl přidat

  • Mít odpovídající vzdělání – opíráme se o odbornost.
  • Ukončené vzdělání v oblasti sociální práce, sociální pedagogiky, speciální pedagogiky nebo psychologie
  • Mít ideálně praxi - hledáme lidi na svém místě.
  • Nejlépe započatý nebo dokončený výcvik (terapeutický, mediační, rodinného poradenství) a zkušenost s prací s rodinami s dětmi.
  • Chuť být u toho – posilujeme stávající tým a směřujeme k rozvoji.
  • Potřebu vlastního rozvoje a prohlubování kvality řešeného tématu.

…a co ještě

  • Být samostatní a efektivní v organizaci práce a plánovaní vlastního rozvrhu.
  • Umět posuzovat potřeby rodičů i dětí a reagovat na ně.
  • Respekt v přístupu k rodinám a všem jejím členům v obtížné situaci.
  • Řidičský průkaz.

Co budete dělat

  • pracovat s rodinou v ambulancích Archy popř. vstupovat do rodin a domácností na základě poptávky
  • efektivně podporovat rodinný systém i provázet jednotlivé členy rodiny tak, aby rodina v budoucnu zvládala řešit svoje obtíže maximálně samostatně
  • spolupracovat s orgány sociálně-právní ochrany a opatrovnickými soudy na cílech rodiny
  • podílet na metodickém i strategickém rozvoji služby a zvyšování kvality
  • podílet se na realizaci mimořádných aktivit (prezentace služeb, pobyty pro děti či rodiny)

Co můžete čekat od nás

  • zázemí velké stabilní organizace s firemní kulturou
  • plat: od 33 000 Kč
  • pracovní týden pondělí-pátek a možnost pružného rozvržení pracovní doby
  • metodické vedení, cílené vzdělávání, intervize a supervize
  • dovolená 5 týdnů, sick days

Pošlete svůj životopis e-mailem na:VV~vV.a7TaBE99enW7c-U75c-gvobZf7Z5pJQMQ
Pro bližší informace telefonujte na: +420 775 720 488.