Vedoucí pečovatelské služby

Pečovatelská služba Jubilata v Dobřanech, Nýřanech, Tlučné a Merklíně hledá svého vedoucího!

Typ vztahu: plný úvazek Místo: Plzeň (lze domluvit i jinou lokalitu v rámci PK)
Nástup: dle dohody Výběrové řízení: ano

Vedoucí služeb odpovídá za fungování pečovatelské služby JUBILATA poskytované 4 týmy pečovatelek v Dobřanech, Nýřanech, Tlučné a Merklíně. Podílí se na rozvoji a strategickém plánování služby, sestavuje věcný obsah projektů a řídí realizaci projektů, prezentuje vedenou službu navenek, odpovídá za metodické vedení pracovníků. Vedoucí služby přímo vede tři koordinátorky týmů v lokalitách a zároveň je členem manažerského týmu Diakonie Západ.

Požadujeme:

• znalost oblasti sociálních služeb,
  • schopnost aktivně řešit problémy,
  • schopnost vést lidi a týmově spolupracovat,
  • samostatnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • výhodou je zkušenost se službou pro seniory.

Nabízíme:

• velikost úvazku 1,0,
  • 5 týdnů dovolené, sick days,
  • pracoviště: Plzeň (lze domluvit i jinou lokalitu v rámci PK)
  • pružná pracovní doba,
  • služební auto k pracovním cestám po jednotlivých pobočkách,
  • zázemí velké neziskové organizace.

Pošlete svůj životopis a motivační dopis e-mailem na: 7.AuRW.gblxy.Z4WH_vk1~da0snzR229g
Pro bližší informace telefonujte na: +420 775 720 488.

Další informace o pracovní pozici naleznete také zde: Vedoucí pečovatelské služby – Diakonie Západ (jobs.cz)